Porsche Bratislava, Dolnozemská Ponuky & Akcie

Zažite ten čistý barcelonský pocit a pocit slobody. Toto je SEAT. Objavte rozmanitosť modelov a nájdite svoj model SEAT.

  1. Ponuky & Akcie
  2. SERVISNÝ VOUCHER 13+ | SEAT
02.05.2023
Ponuky

SERVISNÝ VOUCHER 13+ | SEAT

V najlepšej kondícii aj počas ďalšej sezóny.

PIA

Servisný voucher v hodnote až 240 € s DPH

Nikdy nie je neskoro pre bezpečnosť vášho vozidla.S našou ponukou už nemusíte váhať s opravou alebo výmenou dielov v autorizovanom servise SEAT.

Image
Image

Ak vlastníte vozidlo s dátumom prvej evidencie od 1. 1. 2008 do 31. 12. 2010 a vaše vozidlo je aktuálne registrované v Slovenskej republike a spĺňa podmienky uvedené nižšie*, venujeme vámvoucher v hodnote 240 € s DPH,


 

ktorý môžete využiť na výmenu Originálnych dielov, náplní a na servisné služby SEAT.

Zadajte VIN číslo vášho vozidla a zistíte, či máte nárok na túto servisnú akciu.Voucher je možné získať pri návšteve autorizovaného servisného partnera SEAT v období od 2. 5. 2023 do 15. 6. 2023.Nepremeškajte jedinečnú príležitosť dostať vaše vozidlo do správnej kondície a čo najskôr kontaktujte autorizovaného servisného partnera SEAT.

Image

V prípade, že máte záujem o konkrétnu cenovú ponuku servisu alebo opravy, radi vám vypracujeme cenovú ponuku do 24 hodín, vrátane uplatnenia zliav zo všetkých momentálne prebiehajúcich servisných akcii.


Voucher je možné získať v období od 2. 5. 2023 do 15. 12. 2023.______________________________

*Akcia sa vzťahuje len na vozidlá evidované v SR s dátumom prvej evidencie v období od 1.1.2008 do 31.12.2010, podľa databázy evidovaných vozidiel v SR k 31. 12. 2022. Voucher je možné uplatniť iba na jedno VIN číslo vozidla. Vozidlo musí mať v čase uplatnenia vouchera vykonané všetky zvolávacie a dielenské akcie dané výrobcom vozidla. Minimálna hodnota zákazky, na ktorú je možné uplatniť voucher, je 240 € s DPH. Voucher je možné použiť iba na originálne diely, originálne náplne alebo servisné práce u autorizovaného servisného partnera Volkswagen zúčastneného na akcii. Ponuka neplatí pre vozidlá v štátnej službe a ani pre vozidlá neregistrované v SR.

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.