Porsche Bratislava, Dolnozemská Novinky

Ideálny spoločník na všetky cesty. Od živého mestského prejazdu až po priestranný biznis model a inovatívne elektrické vozidlo, rad ŠKODA pokrýva všetko. Nájdite svoj dokonalý model ŠKODA už teraz.

 1. Novinky
 2. ŠKODA FABIA
01.02.2022
Novinky od Škoda

ŠKODA FABIA

Zapôsobte vlastným štýlom a zostaňte jedineční.

ŠKODA

Moderný dizajn a technológie v spojení s najväčším batožinovým priestorom v triede. 
 

Image

KRÁSNA A FUNKČNÁ SÚČASNE

LED svetlomety dodávajú novému modelu FABIA dynamický vzhľad. Spolu s výraznou mriežkou a invenčným tvarom kapoty sú dôvodom, prečo úplne nová FABIA tak úspešne kombinuje dômyselnú eleganciu s atraktívnou dynamikou. Aktívne žalúzie chladiča prispievajú k najlepšiemu koeficientu odporu vzduchu vo svojej stiede (od 0,28), čo znižuje počet ciest k čerpacej stanici. 

SOFISTIKOVANÝ A PRIESTRANNÝ INTERIÉR


Interiér vozidla je prepracovaný do najmenších detailov a je priestranný vo všetkých  smeroch. Komfort cestujúcich vpredu aj vzadu dokonale dopĺňa široká ponuka bezkonkurenčných riešení Simply Clever. Nová FABIA teraz ponúka bezpochyby najväčší batožinový priestor vo svojej triede (380 litrov). 

Image

MODERNÉ TECHNOLÓGIE 

Najmodernejšie vymoženosti a bezpečnostné prvky sa o vás postarajú pri každej ceste. Môžete sa spoľahnúť na moderný a bezpečný dizajn, až 9 airbagov a asistenčné systémy pre riadenie i parkovanie. Pre vaše pohodlie je k dispozícií dvojzónová klimatizácia, rozsiahle možnosti konektivity, voliteľné strešné panoramatické okno a ďalšie prvky.


JEDNODUCHÉ PARKOVANIE

Poloautomatický parkovací asistent navádza auto na kolmé a priečne parkovacie miesta. Systém automaticky vytvára optimálne pohyby volantu pre zaparkovanie v pruhoch, vám zostáva iba ovládať plynový a brzdový pedál. 

Asistent pre manévrovanie - systém varuje pred možnými rizikami kolízie s prekážkami počas parkovania pomocou dátových senzorov, jazdných parametrov a uhla natočenia volantu. Vo chvíli, kedy by hrozilo, že aj napriek upozorneniu parkovacích senzorov omylom nacúvate do prekážok, asistent pre manévrovanie vozidlo samočinne zabrzdí. 

Asistent vyparkovania - pri cúvaní z parkovacieho miesta rozpozná asistent vyparkovania vozidlá, ktoré sa blížia zo strán. Vydá akustický signál, ktorý varuje pred hroziacou kolízou. "kritické miesto" sa najprv zobrazí na informačnom displeji žlto a potom červeno. V prípade potreby sa uvedú do činnosti automaticky brzdy. 

Image

ZOSTAŇTE ONLINE AJ NA CESTÁCH

Pokročilá konektivita nového modelu FABIA uľahčí vaše každodenné cestovanie a poskytne vám podporu, aby ste sa včas a pohodlne dostali do cieľa svojej cesty. 


ŠKODA CONNECT

Poskytuje online naigačné a inforačné služby vrátane online informácií o doprave a možnosti diaľkového ovládania vybraných funkcií vozidla pomocou aplikácie MyŠKODA. 

VŠETKO PRE VAŠĚ POHODLIE 


Šikovné maličkosti: 


 • dáždnik vo dverách vodiča
 • priestor na výstražnú vestu
 • vrecko na mobilný telefón
 • jumbo box
Image
Image
Image

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

 • Priehradka na kabát
 • Cargo elementy
 • Háčiky v batožinovom priestore
 • SIeťový program


KOMFORTNÉ PRVKY:

 • KESSY
 • Panoramatické strešné okno
 • 2x USB-C vzadu
 • lakťová operka s držiakom nápojov
Image
Image
Image
Image

Kontaktovať predajcov Porsche Inter Auto - ŠKODA Salon:


Zdroj: www.skoda-auto.sk

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.