Porsche Bratislava, Dolnozemská Novinky

Zažite ten čistý barcelonský pocit a pocit slobody. Toto je SEAT. Objavte rozmanitosť modelov a nájdite svoj model SEAT.

  1. Novinky
  2. SEAT Ibiza
15.04.2021
Novinky od SEAT

SEAT Ibiza

Kvalitatívna revolúcia

SEAT
  • SEAT Ibiza dostal modifikovaný vonkajší vzhľad, štandardne LED svetlomety a označenie modelu písaným písmom
  • Revolúciu v interiéri ikonického modelu SEAT prináša digitalizovaný kokpit s novým veľkým, voľne stojacim displejom infotainmentu a osvetlenými mriežkami ventilácie
  • Nový SEAT Ibiza teraz poskytuje najvyššiu úroveň digitálnej konektivity s online službami SEAT CONNECT, bezdrôtovým prístupom k Apple CarPlay a Android Auto, ako aj s hlasovým ovládaním "Hola Hola"
  • Kompaktný mestský automobil dostal pre zvýšenie bezpečnosti nové asistenčné systémy ako Travel Assist a Side Assist
  • Nový SEAT Ibiza bude na výber s piatimi motormi s výkonom od 59 kW (80 k) do 110 kW (150 k) na benzín a stlačený zemný plyn CNG

 Značka SEAT modernizovala svoj model Ibiza osviežením vonkajšieho vzhľadu a revolučne novým interiérom, ako aj novou úrovňou digitálnej konektivity a najmodernejšími asistenčnými systémami.

SEAT Ibiza je hlavným pilierom úspechu španielskej značky od svojej premiéry v roku 1984 a po 37 rokoch, piatich generáciách a takmer 6 miliónoch predaných exemplárov je najúspešnejším modelom SEAT aký kedy schádzal z výrobnej linky. Modernizovaná piata generácia má ambíciu udržať si túto víťaznú mentalitu ako kľúčový model vo svojom segmente v Európe.

"SEAT Ibiza je ikonou automobilového priemyslu a jedným z kľúčových pilierov značky," povedal Wayne Griffiths, predseda predstavenstva SEAT a CUPRA. "Osviežený interiér piatej generácie a revolúcia v interiéri spolu s novou úrovňou konektivity a bezpečnosti zaručujú, že tento model je pripravený pokračovať v príbehu úspechu."

Image
Image

OSVIEŽENÝ EXTERIÉR
Nový SEAT Ibiza dostal osviežený dizajn interiéru, umocňujúci charakteristický vzhľad ikonického modelu. Štandardné použitie technológie LED na vonkajšom osvetlení vozidla zabezpečuje lepšiu viditeľnosť a menšiu spotrebu elektrickej energie. Vonkajší vzhľad dotvárajú disky kolies z ľahkej zliatiny s novým dizajnom. Označenie modelu na zadnej časti vytvorené ručne písaným písmom a nové logo SEAT v dvojfarebnom chrómovom vyhotovení dodáva vonkajšiemu dizajnu elegantnú finálnu bodku.

REVOLÚCIA V INTERIÉRI
Vnútri modernizovaný model SEAT Ibiza prináša výraznú revolúciu dizajnu v porovnaní s predchodcom. Úplne nový mäkký prístrojový panel s väčším, voľne stojacim centrálnym displejom systému infotainmentu - teraz umiestneným pre zlepšenie ergonómie vo zvýšenej polohe- ako aj nový ergonomický multifunkčný volant potiahnutý kožou Nappa reprezentujú nový dizajn interiéru a dodávajú kabíne novú osobnosť. Tento moderný charakter ďalej umocňujú osvetlené mriežky ventilácie s novým dizajnom.

PREPOJENÝ S MODERNÝM ŽIVOTOM
SEAT Ibiza je plne digitálne prepojený vďaka vnútornej a vonkajšej konektivite. Zahŕňa systém Wireless Full Link prinášajúci Android Auto a Apple CarPlay do kabíny; vonkajšiu konektivitu zabezpečujú online služby SEAT CONNECT. Užívatelia môžu všetky funkcie ovládať na dotykových displejoch nových systémov infotainmentu s uhlopriečkou 21 cm (8,25") a 23,4 cm (9,2"), ako aj hlasovým ovládaním prirodzenou rečou, ktoré sa aktivuje frázou "Hola Hola".

BEZPEČNEJŠÍ AKO KEDYKOĽVEK PREDTÝM
Nové asistenčné systémy ako Travel Assist umožňujú poloautomatickú jazdu v celom rozsahu rýchlosti. A so systémami Lane Assist, Side Assist, Traffic Sign Recognition a High Beam Assist je SEAT Ibiza vybavený z hľadiska bezpečnosti na najvyššej aktuálnej úrovni.

MOTORY: BENZÍN A STLAČENÝ ZEMNÝ PLYN
Modernizovaný SEAT Ibiza sa bude predávať s piatimi motormi, pokrývajúcimi výkonová rozpätie od 59 kW (80 k) do 110 kW (150 k) spaľujúcimi benzín a stlačený zemný plyn CNG.

PRÍBEH ÚSPECHU
Od svojho uvedenia v roku 1984 SEAT predal veľký počet kusov modelu Ibiza, ktorý sa tak stal hlavným pilierom modelového programu značky. Doteraz zišlo z výrobnej linky približne 6 miliónov exemplárov a modernizovaná piata generácia má úlohu posunúť tento počet na ešte vyššiu úroveň.

VYTVORENÝ V BARCELONE
Osviežený SEAT Ibiza je na 100 % vytvorený v Barcelone: je navrhnutý, vyvinutý a vyrábaný v Barcelone, v hlavnom závode Martorell.

Image
Image

Zaujal Vás SEAT Ibiza?

Naši predajcovia siete Porsche Inter Auto Slovakia sú vám plne k dispozícii podľa prevádzok:Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.