Porsche Bratislava, Dolnozemská Novinky

Hľadáte svoje vysnívané auto? Potom ste vo Volkswagene na správnom mieste. Zabezpečte si nové vozidlo, ktoré je ihneď k dispozícii alebo si nakonfigurujte požadovaný model podľa svojich predstáv.

  1. Novinky
  2. Nový Volkswagen T-Roc
13.03.2022
NOVINKY ZO SVETA VOLKSWAGEN

Nový Volkswagen T-Roc

Nová forma suverenity. Objavte nový T-Roc.

VW T-roc

Nový T-Roc nadchne vpredu aj vzadu. Vďaka ostrejšiemu dizajnu exteriéru, novej úrovni kvality a dizajnu v interiéri a inovatívnym technickým funkciám pôsobí nový T-Roc sebavedomo a podčiarkuje svoju silnú osobnosť.

Dizajn svetiel: Sebavedomé osvetlenie

Nový T-Roc nadchne vpredu aj vzadu svojím novým dizajnom svetiel: charakteristické denné LED svetlá a moderné zatmavené zadné svetlá upútajú pozornosť už z diaľky. Osvetlená maska chladiča dodáva nápaditým predným partiám na želanie výnimočnú charizmu. Ďalšie dva špeciálne prvky: ambientné osvetlenie v prednej časti interiéru a projekcia loga s podpisom SUV, ktorá efektívne osvetľuje priestor pri otvorení predných dverí. Moderný vzhľad dodávajú modelu tmavočervené zadné svetlá s voliteľnými dynamickými smerovkami, ktoré naznačujú smer svetelnou animáciou.

Image
Image

IQ.Light - ďalší špičový systém, inteligentné svetlo

Bez ohľadu na to, či je von deň, noc alebo zlé počasie: IQ.LIGHT LED Matrix svetlomety, voliteľné od výbavy T-Roc Style, zabezpečujú lepšiu viditeľnosť. Dynamická regulácia diaľkových svetiel "Dynamic Light Assist" sa stará o prediktívne osvetlenie zákrut a jazdu s trvalo zapnutými diaľkovými svetlami bez oslnenia vodičov v protismere. tohto špičkového systému svetiel cielene zapnuté respektíve vypnuté a ponúkajú tak lepšiu distribúciu svetla.

V závislosti od jazdnej situácie sú jednotlivé segmenty LED tohto špičkového systému svetiel cielene zapnuté respektíve vypnuté a ponúkajú tak lepšiu distribúciu svetla. Zvýšia tak bezpečnosť nielen vašu, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky. Zvýšia tak bezpečnosť nielen vašu, ale aj ostatných účastníkov cestnej premávky.

Digital Cockpit. To podstatné v zornom poli: vozovka

Sériový digitálny prístrojový panel "Digital Cockpit" zobrazuje v modeli T-Roc všetky relevantné informácie na farebnom displeji s atraktívnou grafikou a uhlopriečkou 20,3 cm (8"). Počas jazdy môžete pomocou multifunkčného volantu pohodlne ovládať funkcie združeného prístroja, ako je audio, telefonovanie či asistenčné systémy. Na želanie môže byť model T-Roc vybavený digitálnym združeným prístrojom "Digital Cockpit Pro". S displejom s uhlopriečkou 26,04 cm (10,25") s vysokým rozlíšením vám ponúka široké možnosti individuálnej konfigurácie a ďalších zobrazení, ako napríklad zobrazenie navigačnej mapy priamo za volantom.

Image

Interiér modelu T-Roc vás privíta exkluzívnou výbavou. Palubná doska s mäkkým povrchom a ozdobným prešívaním umocňuje kvalitné haptické vlastnosti digitalizovaného kokpitu. Klasické tlačidlá ustúpili moderným povrchom citlivým na dotyk - aj na športovom multifunkčnom volante, ktorý je pre výbavu R-Line súčasťou sériovej výbavy. K novej kvalite v interiéri pasujú aj sedadlá: napríklad pri výbave Style disponujú sedadlá exkluzívnymi a vizuálne príťažlivými poťahmi "Artvelours". Ak túžite po niečom ešte pohodlnejšom, môžete sa rozhodnúť pre novo navrhnuté sedadlá čalúnené kožou s vyhrievaním a s možnosťou elektrického nastavenia v 14 smeroch.

Image
Image
Image
Image

Urobte si predstavu o novom T-Roc. Pre viac informácií kontaktuje tím predaja Volkswagen v Porsche Bratislava - Dolnozemská:


Nový T-Roc:
Spotreba: 4,7 - 7,8 l/100km , Emisie CO₂ 122 - 176 g/kmZdroj: volkswagen.sk

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.