Porsche Bratislava, Dolnozemská Novinky

 1. Novinky
 2. NOVÝ VOLKSWAGEN AMAROK
26.07.2022
Novinky od Volkswagen Úžitkové vozidlá

NOVÝ VOLKSWAGEN AMAROK

Svetová premiéra novej generácie

VW

AMAROK svojim vodičom dáva jasný odkaz: Všetky cesty sú cieľ.

Úplne prepracovaný model definuje prémiový segment Volkswagen Úžitkové vozidlá svojou modernou technológiou a novým dizajnom. Pretože bez ohľadu na to, kde a kedy sa nový Amarok použije: široké spektrum jeho moderných asistenčných systémov ponúka väčšiu podporu ako predchádzajúci model

Jeho prémiový charakter zvýrazňujú prvky ako ambientné osvetlenie a prémiový zvukový systém od spoločnosti Harman Kardon. Ako spoločník do terénu nadchne lepšími terénnymi schopnosťami a voliteľným silným agregátom V6. A pre tých, ktorí hľadajú robustné a spoľahlivé úžitkové vozidlo, ponúka nové prvky, ako je 3,5 t ťažné zariadenie pre všetky automatické prevodovky a ďalšie premyslené detaily pre každodenné používanie. Bez ohľadu na požiadavky: Nový Amarok ich zvládne takmer bez námahy.

To je Amarok. Nový pick-up od Volkswagen Úžitkové vozidlá.

Image
Image
Image

Dizajn
Nový Amarok sa prezentuje silnými kontúrami v kompletne nanovo prepracovanom dizajne značky Volkswagen Úžitkové vozidlá: mierne širší rázvor zabezpečuje vyšší nájazdový uhol pre lepšiu priechodnosť terénom a aj šírka vozidla je v porovnaní k predchádzajúcemu modelu výraznejšie maskulínnejšia. Moderné "IQ.Light" Matrix LED svetlomety, voliteľné disky do veľkosti až 21 palcov, úplne nové balíky výbavy "Exteriér Styling" s novo navrhnutými "Styling" lištami a stúpačkami sú rovnakými exkluzívnymi elementmi ako maska chladiča, ktorá - v závislosti od verzie - individuálne prechádza do horizontálneho usporiadania prednej časti alebo do tvaru písmena X4 pri najvyšších verziách výbavy.

Keď už hovoríme o exkluzívnych prvkoch: na ložnej ploche medzi podbehmi kolies je dosť miesta na priečne uloženie europalety, ktorá sa dá pripevniť pomocou kotviacich ôk. Ďalšou novinkou je statické zaťaženie strechy 350 kg: nikdy predtým nebolo možné postaviť stan na príjemnejšom podklade.

Dizajnové prvky nového modelu Amarok:

 • Nová maska chladiča
 • IQ.Light" Matrix LED svetlomety
 • zadné LED svetlá
 • Kolesá 16"/17"/18"/20"/21",
 • Terénne pneumatiky do 18"
 • Vyrazený nápis Amarok po celej šírke zadných dverí
Image
Image

Nový AMAROK je ponúkaný vo verziách:

 

 • Amarok,
 • Amarok Life,
 • Amarok Style,
 • Amarok PanAmericana,
 • Amarok Aventura
Image
Image

Dizajn a komfort interiéru

 
Robustný a sebavedomý exteriér, funkčný a kvalitný interiér: nový Amarok zaujme sofistikovaným komfortom, viditeľným prémiovým charakterom a inteligentnými asistenčnými systémami.

Image

Asistenčné systémy a mobilné online služby
Nový Amarok je vybavený viac ako 30 asistenčnými systémami, z ktorých viac ako 20 je na palube modelu Amarok úplne nových. Vozidlo disponuje aj mobilnými online službami, ktoré v mnohých ohľadoch uľahčujú každodenný život. Napríklad hlasové ovládanie online v balíku "VW Connect Basic". S balíkom "VW Connect Navigation" získate ďalšie mobilné online služby - okrem iného mapy pre navigáciu, ktoré možno aktualizovať online, aktuálne dopravné informácie pre Európu a prístup k niektorým špeciálnym cieľom.

Image

Prémiová výbava


Prémium je spôsob života. V novom modeli Amarok si vďaka prémiovej výbave môžete vychutnať prvotriedny komfort v kombinácii s inteligentným infotainment systémom a najmodernejšími asistenčnými systémami.

Kontaktovať predajcov Volkswagen Úžitkové vozidlá na prevádzke Porsche Bratislava - Dolnozemská:


Zdroj: Volkswagen Úžitkové vozidlá 

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.