Porsche Bratislava, Dolnozemská Novinky

Hľadáte svoje vysnívané auto? Potom ste vo Volkswagene na správnom mieste. Zabezpečte si nové vozidlo, ktoré je ihneď k dispozícii alebo si nakonfigurujte požadovaný model podľa svojich predstáv.

  1. Novinky
  2. NOVÝ ID.BUZZ
27.12.2021
Novinky od Volkswagen

NOVÝ ID.BUZZ

Čisto elektrické, plne pripojené na internet a úplne prepracované.

VW

Nová dimenzia elektromobility

S modelmi ID. Buzz a ID. Buzz Cargo prinášame ikonický dizajn do éry elektromobility. Najmodernejšie technológie, digitálne funkcie a nové priestorové koncepcie poskytujú mobilný komfort, ktorý stanovuje nové štandardy. Bez ohľadu na to, či sa používa na prepravu rodiny alebo ako dodávkové vozidlo: ID. Buzz a ID. Buzz Cargo sú inteligentní spoločníci, ktorí vám svojím charakteristickým úsmevom okamžite zlepšia náladu.

ID. Buzz


Dizajn novej éry

Vzdávajúc hold ikonickému predchodcovi Bulli kombinuje ID. Buzz moderné proporcie s inovatívnou technológiou. Vďaka inteligentným funkciám, maximálnemu priestorovému zážitku a inovatívnemu dizajnu svetiel vás nový ID. Buzz absolútne dostane.

Image

Udržateľná mobilita

Komplexná udržateľnosť pre budúcnosť s ohľadom na klímu: to je náš príspevok s novým modelom ID. Buzz. Preto vám ho dodáme nielen s neutrálnou bilanciou emisií CO2, ale aj jazdiť budete lokálne s nulovými emisiami CO2. Vďaka interiéru bez pravej kože a použitiu recyklovaných materiálov na mnohých miestach - napríklad poťahoch sedadiel, podlahových krytinách a strope - spája udržateľnosť s komfortom.

Image

Nová úroveň pocitu z priestoru

Nový ID. Buzz je multifunkčné všestranné vozidlo - aj vďaka malému polomeru otáčania len niečo vyše jedenásť metrov. Vďaka maximálnemu využitiu priestoru ponúka úsporný, úplne nanovo vyvinutý koncept interiéru veľa miesta na nohy. Komfortne nastaviteľné sedadlá sa dajú variabilne využívať. Toto päťmiestne vozidlo poskytuje aj so všetkými cestujúcimi na palube objem batožinového priestoru za druhým radom sedadiel až 1 121 l.

Nabíjanie elektrickej energie - rovnako jednoduché ako profesionálne


S ID. Buzz jazdíte nielen ekologicky, ale aj flexibilnejšie. Maximálny nabíjací výkon pri rýchlom nabíjaní jednosmerným prúdom (DC) je až 170 kW, takže na rýchlonabíjacej stanici s príslušným nabíjacím výkonom nabijete batériu z 5 na 80 % za približne 30 minút.

Image
Image

Aktualizácie Over-the-Air

Všetky funkcie na jednom mieste. Aktualizácie zvyšujú funkčnosť digitálnych systémov vo vašom ID. Buzz. Tie sa dajú automaticky aktualizovať a optimalizovať vďaka aktualizáciám Over-the-air prostredníctvom zmluvy We Connect. Aktualizácie over-the-air sa sťahujú na pozadí cez mobilný prístup vášho ID. Buzz. Hneď ako je aktualizácia k dispozícii, v infotainment systéme sa zobrazí notifikácia a postup inštalácie.

Dizajn svetiel

Veľký podiel na sympatickom vzhľade ID. Buzz má moderný dizajn svetiel. Hneď ako sa priblížite s kľúčom k vozidlu, ktoré disponuje voliteľným systémom Keyless Access sa jeho voliteľné Matrix LED svetlomety elektricky pohybujú zdola nahor a rozsvietia sa - na privítanie na vás priateľsky "žmurkne". Následne vás v interiéri privíta interaktívne ID. Light nielen svetelnými signálmi a diskrétnym zvukom, ale v kombinácii s voliteľným navigačným systémom vás premávkou prevedie ešte ľahšie.

Image

Kontaktovať predajcov Porsche Inter Auto - Volkswagen Úžitkové vozidlá:

 


Zdroj: Volkswagen 

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.