SERVISNÉ NOVINKY
14.08.2019

Profesionálne opravy karosérií s dôrazom na hliník, karbón a zmiešané karosérie.

V našom servise na Dolnozemskej máme nové multimateriálne zmiešané karosárske pracovisko vybavené na opravu vozidiel alebo komponentov z HLINÍKU, OCELE, KARBÓNU, ako aj multimateriálových karosérií.
PIA Pracovisko

Pre nás v Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. je dôležité sledovať trendy a inovácie spojené s rýchlorastúcim a meniacim sa automobilovým priemyslom a takisto s novými technológiami servisovania motorových vozidiel.

Na trhu pribúdajú motorové vozidlá s novým materiálom na stavbu karosérií, ako hliník a karbón, na ktoré sa viažu špecifické vlastnosti a nové postupy.

Práve u nás na prevádzke Porsche Bratislava na Dolnozemskej 7 sa nachádza prvé a jediné multimateriálové zmiešané pracovisko v Bratislave, určené na opravu práve takýchto, multimateriálových zmiešaných karosérií (obsahujúce hliník, zmesi hliníka a zabudované oceľové a karbónové komponenty).

Vďaka tomu sme prví, ktorí svojim zákazníkom vieme takúto špecializovanú opravu poskytnúť.

Vy vaše vozidlo odovzdáte na akejkoľvek prevádzke Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r. o. a o všetko ostatné sa postarajú naši špecializovaní zamestnanci, ktorí sú certifikovaní priamo z výrobného závodu s absolvovaním štátnej skúšky vo Výskumnom ústave zváračskom z. z. p. o.

Naše špecializované pracovisko je jediné komplexné pracovisko, ktoré spĺňa nariadenia štandardov výrobných závodov Volkswagen a Audi s rozšírením pre značku Škoda a Seat.