Porsche Bratislava, Dolnozemská Novinky

Hľadáte svoje vysnívané auto? Potom ste vo Volkswagene na správnom mieste. Zabezpečte si nové vozidlo, ktoré je ihneď k dispozícii alebo si nakonfigurujte požadovaný model podľa svojich predstáv.

  1. Novinky
  2. Nové ID.5 a ID.5 GTX
02.11.2021
Novinky od Volkswagen

Nové ID.5 a ID.5 GTX

Plne elektrické

VW

Elegantná forma efektivity
S výkonným elektrickým pohonom a plynulou siluetou vytvára nové ID.5 modernú symbiózu SUV a kupé. S možnosťou "Over-the-Air" aktualizácií je pripravené predefinovať elektrickú mobilitu.


Elegantný dizajn exteriéru kupé
Nový ID.5 zaujme tvarom orientovaným na budúcnosť, ktorý kombinuje prednosti SUV s aerodynamickou siluetou kupé - bez akýchkoľvek kompromisov.


Inteligentné nabíjanie
ID.5 sa nabíja nielen rýchlo (až 135 kW (DC)), ale v budúcnosti aj inteligentne.


Priestranný dizajn interiéru
Inteligentne a veľkoryso navrhnutý interiér s otvoreným priestorom vám dáva viac slobody a priestoru na to, čo je pre vás dôležité.


IQ.LIGHT Prezentujte sa v žiarivom svetle
Nový model ID.5 sa už na prvý pohľad prezentuje na želanie so skutočne exkluzívnym systémom: inovatívnymi svetlometmi IQ.LIGHT. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky⁠1. Medzi dizajnovo peknými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen prechádza elegantný svetelný pás. To, čo robí dojem v predných partiách, nemôže chýbať ani vzadu: Súčasťou balíka sú voliteľné zadné 3D LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovými svetlami, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.

Image

Získajte predstavu o novom ID.5


  • Ambientné osvetlenie-Svetlo pre takmer každú náladu
  • Head-up displej s rozšírenou realitouProgresívna navigácia
  • Hlasový asistent a ID. LIGHTPovedzte ID.5 „Hallo“
  • Plne integrované streamovanie hudby Trvalo pôsobivé ID.5 GTX
 
Dvojmotorový pohon všetkých kolies, atletický dizajn kupé a zrýchlenie, ktoré vám vyrazí dych: Zažite športový elektrický výkon v ID, ktorý hladko spája zodpovednú jazdu a radosť z jazdy.

Image

Dvojmotorový pohon všetkých kolies
Športová radosť z jazdy pre všetkých, ktorých cieľ je občas mimo spevnenej cesty. ID.5 GTX 4MOTION akceleruje z 0 na 100 km/h za 6,3 sekundy. Dojazd: cca. 381 - 508 km.

Priestranný interiér
Inteligentne a veľkoryso navrhnutý interiér s otvoreným priestorom vám dáva viac slobody a priestoru na to, čo je pre vás dôležité.

Potešenie z jazdy s čisto elektrickým pohonom: ID.5 GTX 4MOTION
ID.5 GTX 4MOTION spája silu SUV a elegantný dizajn modelu kupé s udržateľným potešením z jazdy s ID. Zažite elektrický výkon, ktorý vás dostane.


IQ.LIGHT

Nový model ID.5 GTX sa už na prvý pohľad prezentuje na želanie so skutočne exkluzívnym systémom: inovatívnymi svetlometmi IQ.LIGHT. Technológia Matrix umožňuje dlhodobú jazdu s diaľkovými svetlami bez oslňovania ostatných účastníkov cestnej premávky⁠1. Medzi dizajnovo peknými Matrix LED svetlometmi a logom Volkswagen prechádza elegantný svetelný pás. To, čo robí dojem v predných partiách, nemôže chýbať ani vzadu: Súčasťou balíka sú voliteľné zadné 3D LED svetlá s animovanými brzdovými svetlami a integrovanými dynamickými smerovými svetlami, ktoré naznačujú smer plynulým dynamickým signálom.


Farebný dizajn

ID.5 GTX vám ponúka možnosť, aby zažiaril aj exteriér, napríklad vašou obľúbenou farbou. Tá vozidlu dodá celkom individuálnu črtu, zatiaľ čo voliteľný metalický lak "Kings Red" podčiarkne športový charakter progresívneho SUV. Jasný odkaz na rodinu modelov GTX sa ukrýva aj v hre farebných kontrastov. Pôsobivý vzhľad vozidla vytvára tiež čierna strecha spolu so strešnými lištami a rámom strechy v antracitovom odtieni.


Panoramatické strešné sklo

Vďaka obrovskej sklenenej ploche, ktorá siaha takmer cez celú šírku strechy, je voliteľná panoramatická sklenená strecha sama o sebe dizajnovým prvkom, ktorý priťahuje pozornosť. Poskytuje ešte krajší výhľad z vozidla na nebo. Tónované sklo sa postará o príjemnú teplotu v interiéri. Slnečná roleta, ktorú môžete ovládať pohodlne pomocou hlasových pokynov, vás chráni pred ostrými slnečnými lúčmi. Alebo stačí povedať: ("Hi ID. Show me the stars.") a roleta sa otvorí.


IQ.DRIVE - naše asistenčné systémy
Vaše vozidlo ID.5 GTX 4MOTION je štandardne vybavené systémom núdzového brzdenia Front Assist. Súčasťou je vždy aj systém varovania pred nebezpečenstvom Car2X. Voliteľne môže byť ID.5 GTX 4MOTION vybavený ďalšími asistenčnými systémami, napríklad "Travel Assist".


Progresívne riadenie & športový podvozok - Športové spojenie

GTX prezentuje dych berúci výkon vozidla s elektrickým pohonom, ktorý vás uchváti. Ale predovšetkým prezentuje športový temperament. Chceli by ste byť bližšie k vozovke? S ID.5 GTX je to možné! Voliteľne môže byť vybavený športovým podvozkom so zvlášť tuhým nastavením pružín, tlmičov a stabilizátorov. Sériové progresívne riadenie zabezpečuje optimálne jazdné vlastnosti a mimoriadne priame reakcie a ešte väčšiu zábavu z jazdy, najmä pri športovej jazde alebo pri jazde zákrutami.

Alebo pre viac informácií kontaktuje tím predaja Volkswagen na prevádzke Porsche, Bratislava - Dolnozemská:


ID.5:
Spotreba energie: 17,2 - 19,2 kWh/100km , Emisie CO₂ 0 g/km
 
 
 ZDROJ: volkswagen.sk

Prihlásenie k Newsletteru

Odoberaním nášich noviniek obdržíte pravidelné a aktuálne informácie o našej prevádzke a tiež výber exkluzívnych ponúk!

Vložené údaje nie sú platné. Prosím, pokúste sa ich korigovať.

Prosím zvoľte oslovenie

Bohužiaľ sa vyskytli problémy s prihlásením / odhlásením. Prosím, skúste pokus zopakovať neskôr.

checkbox_default

Ďakujeme!

Týmto ste sa prihlásili k odberu Newsletter.

Obdržíte od nás email s potvrdzovacím odkazom. Prosím potvrďte tento odkaz kým sa odhlásite.